.

.

Мотоцикл диск кочница Различни модели 155 180 190 220mm големина три дупка висок квалитет на Мотоцикл измена диск сопирачки

Мотоцикл диск кочница Различни модели 155 180 190 220mm големина три дупка висок квалитет на Мотоцикл измена диск сопирачки

DEN 1624.00
DEN 1910.40
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Специјални Функции:
safe
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
25cm
Име На Модел:
dc3a6z
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
25cm
Бренд Име:
Reessor
Објектот Должина:
25cm
Објектот Висина:
2cm
Материјал Тип:
Железо

Слични предлози