.

.

Накладките Органски Одговара Задните ЈАМАХА YP 125 X-max 2007-2012,ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 125 X-Град 2008-2012,XCITY 125 2008-2011,XQ 125 Maxster 2001-2003

Накладките Органски Одговара Задните ЈАМАХА YP 125 X-max 2007-2012,ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 125 X-Град 2008-2012,XCITY 125 2008-2011,XQ

DEN 694.00
DEN 950.40
-27 %

Износ
Во продавницата.


Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Голема Количина, Подобра Цена.1 приоритет. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ве молиме контактирајте со нас.Идеален за брзо велосипедисти. Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram.
· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови.
· Обезбедува незаменлива педалата се чувствуваат. Најпопуларните избор.
· Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Накладките Kevlar органски серија обезбедува токму тоа, високото подлога на ефикасноста и живот за средината на тешки скутер велосипед опсег. Вашето задоволство е секогаш наш БР. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина. Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
· ЕКО пријателски со нула токсични состојки. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките

Слични предлози