.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните BENELLI ТНТ 1130 Спорт /evo 2005-2009,ТНТ 899 CAF RACER 2011-2012 Бесплатен Превозот ZPMOTO

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните BENELLI ТНТ 1130 Спорт /evo 2005-2009,ТНТ 899 CAF RACER 2011-2012 Бесплатен

DEN 862.00
DEN 947.04
-9 %

Износ
Во продавницата.

DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена.
· Дизајниран за сите временски услови апликации & Висока Температура стабилност.
· ЕКО пријателски со нула токсични состојки. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Најпопуларните избор. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена.1 приоритет. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Превозот на трошоците направени се за вас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Накладките Kevlar органски серија обезбедува токму тоа, високото подлога на ефикасноста и живот за средината на тешки скутер велосипед опсег. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси и да нема диск штета. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
ZP Сопирачки произведува три типа на накладките специјално за скутери – органски накладките , Црвена керамички сопирачки влошки и sintered накладките. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Kevlar органско на повисока издржливост скутер влошки кој 30% бакар прав од тежината и јаглерод гранули за да овозможи подлога која трае далеку подобро од оригиналот влошки и најголем конкурент влошки, но обезбедува врвен кочница ефект.Идеален за брзо велосипедисти. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE

Слични предлози