.

.

LOOGU E 10M*1.5 М поевтин Автомобил Покривање Шатор Woodland Дигитални Маскирна Пребивање Без Работ Обврзувачки И Решетката Нето Сонцето Засолниште

LOOGU E 10M*1.5 М поевтин Автомобил Покривање Шатор Woodland Дигитални Маскирна Пребивање Без Работ Обврзувачки И Решетката Нето

DEN 1569.00
DEN 1742.88
-10 %

Износ
Во продавницата.


Маскирна нето се пријателски за животната средина и широко се користат во различни апликации.
оваа маскирна нето се евтини, особено за peacetime обука база на филмската база, тема парк,
Декорација, воена изложби, уредување на изгледот, фотографија, птицата гледа, лов и др.
Име Woodland Кавер-Пребивање
Материјал 100% Полиестер 150 D
Големина 10 M*1.5 М во акции(или прилагодено) .
Боја Woodland ,Woodland дигитални,НИ AOR2,КП,Зелена,германски Flecktarn,СТЦ
Тежина 1.20 KG
Заврши без работ обврзувачки без мрежа нето
Оперативен живот 1-2 години
Чување за период од 10 години
Функција Не се Токсични ,УВ Третирани,Силен и Издржлив
Користење на Воените активности,Лов,Макбаскет игри,CS,Sunshade,Риболов ,Снимање Ден одлуки ,Прикривање опрема.
Може да се прилагодите?
Да ,можеме !
Цена $2.3 / Квадратни метри
но, повеќе ќе ги купите, повеќе отстапки ќе добиете.
Исто така, обезбеди сопствен сервис, ве молиме ни e-mail за вашата големина или вашата боја
woodland
Woodland дигитални
НИ AOR2
КП
Германски Flecktarn
СТЦ
Зелена
За Нас
Имаме нашата фабрика и дизајн тим.
имаме нашиот бренд "LOOGU"
Ние ќе се фокусираме на отворено спорт,кавер-пребивање и ghillie одговараат.
ние може да ви понуди трговија на големо цена, ако сакате да купите предмети во рефус.
Превозот
Обично вашиот парцели се испраќаат во рок од 3 дена.Имаме руската склад.
Ние само брод да се потврди цел адреси,вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот Превозот адреса.
ако сте под итно да се дојде твојот ред,ве молиме изберете express методи,но треба да се обрне на превозот надомест.
Ако не ја добиете вашата цел во времето,ве молиме контактирајте со нас прво.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават postive повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "Совршен 5 ѕвезди". ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напуштат повратни информации и Deatailed продавачот рејтингот,ние може да го реши проблемот на мирен начин.
Гаранција
Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
Ве молиме контактирајте со нас прво да го пријавите неисправни производи во рок од 30 дена по приемот.
Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.

За производот

Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Заградата Категорија:
Изградба врз Основа на Потребата
категорија:
Шатор за 3-4 Луѓе
Број На Модел На:
1.5x10
is_customized:
Yes
Дното Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Бренд Име:
LOOGU
Надвор Од Шаторот Водоотпорен На Ветер:
Големина:
10M*1.5M
Материјал:
150D Полиестер Оксфорд
Тежина:
1.13KG
Заврши:
Работ обврзувачка и со мрежа нето засилување во текот на нето
Користете возраст:
1-2 години
Број На Модел:
маскирна пребивање
Период На Зреење:
10 години
Функција:
3-D лист како зеленило,Лесен,Силен
Употреба:
Воените активности,Декорација,Лов,Макбаскет игри,Sunshade итн

Слични предлози