.

.

Арм Ракав И Сонцето Шапка Целосна Заштита На Жените Поставува Отворено Сончање Женски Шапка Капа Тенка Дише Велосипедизам Мрежа Капи

Арм Ракав И Сонцето Шапка Целосна Заштита На Жените Поставува Отворено Сончање Женски Шапка Капа Тенка Дише Велосипедизам Мрежа

DEN 988.00
DEN 1205.28
-18 %

Износ
Во продавницата.


Арм Ракав И Сонцето Шапка Целосна Заштита На Жените Поставува Отворено Сончање Женски Шапка Капа Тенка Дише Велосипедизам Мрежа Капи
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
драг пријател
02.06-02.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници. Скоро пет години е посветена на производство и развој на капи. Професионална изработка на безбол капи, спортски капи, рибар шапка и така натаму. Постојниот висок квалитет партнер фабрики. Корпоративна култура : Од основањето на компанијата, која Секогаш ги почитуваат квалитетот на прво место, клиенти прво, кредибилитетот на првата цел. Да се изгради на Кина професионални ззп бренд како цел. Прв клиент : слушање на клиентите гласот, за да се исполнат барањата на клиентите, да надмине очекувањата на клиентите. Задоволството на клиентите е нашиот желба, клиентот доверба е нашата извршување, да се фокусираат на корисниците да се создаде прва класа производи, е нашиот заеднички очекувања. Бизнис цели : да ја направи Кина прва класа шапка производители.

За производот

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените сонцето шапка
Бренд Име:
Kagenmo
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер

Слични предлози