.

.

D25*h22cm Антички И Класичен Стил Led Соларна Столб Светлина /соларни Градинарски Светлина/ Градина Led Светло Слободни Dropshipping

D25*h22cm Антички И Класичен Стил Led Соларна Столб Светлина /соларни Градинарски Светлина/ Градина Led Светло Слободни Dropshipping

DEN 5702.00
DEN 6336.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Големи нарачки,искрено,тоа зависи од цел количество и дизајни.
Оваа цел е за D25*H22cm,ако сакате подолу други големини,ве молиме да користите девојче линк за да плати,три големини за вашиот изборен подолу :
D25*H22cm : 2 W Соларен Панел; 4pcs 1 W LED; 2. : 4 W Соларен Панел;12pcs 3 W LED; 4.
Кој ќе плати за сопствени полнење?
Ве молиме да се напомене дека превозот од било парцели за вашиот увоз ќе биде можно да се случи обичај бесплатно,сето тоа е исто за било превозот начин како што курирската служба DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/Aramex/CDEK/Сингапур EMS, тоа ќе зависи од различни земји за различни обвиненија,обично плаќаат стапка е околу 10%-40% од вкупната вредност на фактура според различни земји'custom,сите од нив се сопствени трошоци како што се прогласување бесплатно,дестинација за ракување бесплатно,ДДВ полнење итн,Ние само понудени на цел бесплатен превозот да се достави до твоите раце од страна на курир,но она што го нудат е да не incluuded сите сопствени полнење ако е можно да се случи во вашата земја,ние може да бараат од нас да напишете пониска цена во однос на фактура да се прогласи прилагодено за вас, но плаќање на сопствени полнење е вашата должност на секој граѓанин во вашата земја,само затоа што ние не можат да го контролираат за оваа полнење има,ние не го прифати каков било спор за сите сопствени проблем во вашата земја, ако тоа е вашиот сопствен причина за пад на сопствени плаќање.
Како можам да добијам примерок за да се провери вашиот квалитет?
По цена потврда,можете да поставите еден примерок цел.7 кг/27*27*26cm/pc;
D30*H25cm : 3 W Соларен Панел; 8pcs LED 2 W; 4.5 Mah Ni-МЗ батерија; Светлосен Извор 3.
Можете да го направите дизајн за нас?
Да,имаме professinal тим има богато искуство во калапи дизајн,осветлување систем за развој и производство.0 kg/32*32*29cm/pc;
D40*H35cm.7 kg/42*42*37cm/pc;
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[17124] Политика на Враќање
Ве молиме да го прочитате најчесто поставувани ПРАШАЊА пред купување,благодарение :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Дали постои гаранција политика?
Сите LED производи што се продаваат се нудат со 12 месеци гаранција и отворени од датумот на купување на вашиот продажба на рекорд.Ако вие сте многу итно да добиете цена, ве молиме да ни се јавите или да ни кажете во вашиот e-mail, така што ние ќе однос на вашето барање приоритет.
Ве молиме напишете која домување боја и светлина која боја ви е потребна кога местото цел,Или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Колку долго може да се очекува да се добие примерок/ сад?
Примерок олово време зависи од : DHL/Федекс/UPS-от 3~7 работни дена;ТНТ Пост 10-15 работни дена.

За производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Гаранција:
1 Година Гаранција
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Напон:
6V
Употреба:
празник
Заштита Ниво:
IP55
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
SK-SPL0025
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Бренд Име:
skybesstech
Карактеристики:
LED осветлување извор долго работно време соларни столб светлина
Име на производ:
led соларна светлина
Материјал:
Алуминиум
Големина на располагање:
D25*H22cm;D30*H25cm;D40*H30cm
моќност:
соларни enegy
Напон:
6V
Сертификат:
CE,ROHS,FCC
Гаранција:
1 година
Пакет:
CTN Кутија за Пакување или Дрвена Кутија за Пакување
Wattage:
2W/3W/4W

Слични предлози