.

.

5 Компјутери 100W-180W PV Соларни Делница Кутија за Соларен Панел Водоотпорен IP65 4 Начин Добар Квалитет

5 Компјутери 100W-180W PV Соларни Делница Кутија за Соларен Панел Водоотпорен IP65 4 Начин Добар Квалитет

DEN 868.00
DEN 964.80
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
vikocell
Тип:
Терминали
Број На Модел На:
PV-bx2020A-1

Слични предлози