.

.

12V 200W DC бојлер елемент тубуларна грејачи завртка plug грејач со 1 ИНЧЕН BSP Тема за соларен бојлер

12V 200W DC бојлер елемент тубуларна грејачи завртка plug грејач со 1 ИНЧЕН BSP Тема за соларен бојлер

DEN 816.00

Износ
Во продавницата.


12 V 200 W DC бојлер елемент тубуларна грејачи завртка plug грејач со 1 ИНЧЕН BSP Тема за соларен бојлер
Напон и Моќност : 12 V 200 W
Спецификација
1.Греење на вода цевка.
2.Цевка работното парче се SUS304
3.Цевка со Дијаметар се 8.0 mm
4.Површината оптоварување на топлинска цевка е на 2,2 W/cm2.
5. Пакување : 1 Стр iece
Препорачуваме да се Купи :
Слика :
Клиентите кои го погледнете овој производ, исто така, сакаат
Превозот :
1. Ние само бродот на објектот на специфични и потврди адреса обезбедени од страна на клиентот во нарачки. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во купување се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
2. објектите ќе биде предаден во рок од 5 работни дена по приемот на плаќање (со Исклучок на Викенд и државни Празници),
3. Ние ќе им понуди следење на број (курир број) за вашата проверка, на овој начин, ќе знаете процес на вашиот парцела.
4. Вашиот предмет ќе се одбележи под неговата вредност. Ние НЕ сме одговорни за било каква увоз даночни, царински давачки или царинските задоцнување. Купувачот не може да ги побара за да го откажете аукција или барање за враќање на средствата во рамките на оваа ситуација. Ве молиме проверете со вашиот локален даночните власти ПРЕД наддавање. Сепак, поголемиот дел од нашите објекти може да стигне до купувачите без никакви даноци.
Peyment :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција :
Како што вети, ако постои било каква штета или да го уништат кога се прима вашите елементи, ние ќе направиме се препратат на новиот еден или рефундирање како ви се допаѓа. Но пред тоа, ние треба да соработува со нас за да правите фотографии кога ќе ја добијат, тогаш ни обезбеди докази. Се надевам дека ќе може да го разбере.
Повратни информации :
1. Ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време ваша погодност.
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе се обидуваме нашите најдобри за решавање на прашања

За производот

Тип:
Соларен Бојлер Делови
Бренд Име:
DERNORD
Број На Модел На:
DL-W02
Грејач тип:
DC бојлер
Цевка Материјал:
SUS304
Тема стандард:
1 инчен BSP
Грејач должина:
Напон:
12v
Вати:
200W

Слични предлози