.

.

Бесплатен превозот 24V DC 900W Грејач на Вода Елемент Srew Plug Грејач Цевка Потопни Грејачи Тубуларна Грејачи со 1 1/4BSP Нишка

Бесплатен превозот 24V DC 900W Грејач на Вода Елемент Srew Plug Грејач Цевка Потопни Грејачи Тубуларна Грејачи со 1 1/4BSP Нишка

DEN 1142.40

Износ
Во продавницата.


Бесплатен превозот 24 V DC 900 W Грејач на Вода Елемент Srew Plug Грејач Цевка Потопни Грејачи Тубуларна Грејачи со 1 1/4"BSP Нишка
Спецификација :
Напон и Моќност : 24 V 900 W
Спецификација
1.Греење на вода цевка.
2.Цевка работното парче се SUS304
3.Цевка со Дијаметар се 8.0 mm
5. Пакување : 1 Парче
Слика :
Отпорност На Мерење :
Клиентите кои го погледнете овој производ, исто така, сакаат
Превозот :
1. Ние само бродот на објектот на специфични и потврди адреса обезбедени од страна на клиентот во нарачки. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во купување се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
2. објектите ќе биде предаден во рок од 5 работни дена по приемот на плаќање (со Исклучок на Викенд и државни Празници),
3. Ние ќе им понуди следење на број (курир број) за вашата проверка, на овој начин, ќе знаете процес на вашиот парцела.
4. Вашиот предмет ќе се одбележи под неговата вредност. Ние НЕ сме одговорни за било каква увоз даночни, царински давачки или царинските задоцнување. Купувачот не може да ги побара за да го откажете аукција или барање за враќање на средствата во рамките на оваа ситуација. Ве молиме проверете со вашиот локален даночните власти ПРЕД наддавање. Сепак, поголемиот дел од нашите објекти може да стигне до купувачите без никакви даноци.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција :
Како што вети, ако постои било каква штета или да го уништат кога се прима вашите елементи, ние ќе направиме се препратат на новиот еден или рефундирање како ви се допаѓа. Но пред тоа, ние треба да соработува со нас за да правите фотографии кога ќе ја добијат, тогаш ни обезбеди докази. Се надевам дека ќе може да го разбере.
Повратни информации :
1. Ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време ваша погодност.
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе се обидуваме нашите најдобри за решавање на прашања

За производот

Тип:
Соларен Бојлер Делови
Бренд Име:
DERNORD
Број На Модел На:
DL-W04
грејач:
DC бојлер
Цевка Материјал:
SUS304
Завртка plug материјал :
Дувачкиот
Тема стандард:
1.25 инчен
Напон:
24V
Вати:
900w
Цевка Должина:
200mm
Примена:
потопни грејачи елемент
Тип:
Тубуларна Грејачи Елемент
Употреба:
watar греење на елемент

Слични предлози