.

.

Женска Лето Есен Брод Чорапи Памук Силика Гел Ниска Ткаенината Птици Шарени Цртан Филм Шема Дише Кул Анти Лизга Sock Влечки

Женска Лето Есен Брод Чорапи Памук Силика Гел Ниска Ткаенината Птици Шарени Цртан Филм Шема Дише Кул Анти Лизга Sock Влечки

DEN 187.00
DEN 233.28
-20 %

Износ
Во продавницата.


Жените Лето Брод Чорапи Памук Силика гел Невидливи Ниска Ткаенината птици мрежа шарени Цртан филм Шема Дише кул Анти Лизга Sock Влечки
Костим за сезона : Пролет, лето, есен,
Памучни Чорапи 5 пара/ Многу Големина : Бесплатно( еднаков 34-41)

За производот

Големина:
Eur 34 To 41
Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
519
Материјал:
Памук
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
Главната ткаенина состав:
Памук
Главната содржина на ткаенина содржина:
60.7%
Производот Категорија:
Невидливи чорапи
Технологија:
жакард ткаат
Функција:
Ја апсорбира потта, скришум, deodorization, анти триење, диши слободно
погодни за сезоната:
пролет, лето,есен
Шема:
Plover случај
Ревизија:
Реверзибилна
Големина:
All code

Слични предлози