.

.

2017 Ограничен Чизми Стил Бедрото Високи Жени Жена Femininas Чизми Botas Masculina Zapatos Botines Mujer Chaussure Femme Чевли 912

2017 Ограничен Чизми Стил Бедрото Високи Жени Жена Femininas Чизми Botas Masculina Zapatos Botines Mujer Chaussure Femme Чевли

DEN 753.00
DEN 792.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Гума
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Велур
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
HFL-912
Пета Тип:
Оптоварување
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Бренд Име:
LANYUXUAN
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми

Слични предлози