.

.

MORAZORA Плус големина 34-43 Нови Жените Чизми Солидна Над Коленото Чизми Високи Потпетици Бедрото Високи Чизми за Есен Пролет Чевли Жена

MORAZORA Плус големина 34-43 Нови Жените Чизми Солидна Над Коленото Чизми Високи Потпетици Бедрото Високи Чизми за Есен Пролет

DEN 1382.00
DEN 2658.24
-48 %

Износ
Во продавницата.

3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност.54 см , 1 cm=0.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7. Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување
пред превозот. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.
Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа.5 11
Нашиот производ големина стандард
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму.3937 инчен,1cm=10мм)
Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно.

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Број На Модел На:
SKW3519
Моден Елемент:
Тесен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вратило Материјал:
Стадото
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
MORAZORA
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
34-43
Високи Потпетици:
9CM
Чизми Окно:
53cm
чизми отворање:
40cm

Слични предлози