.

.

72mm 77mm 82mm Универзална Леќа Капа Камера Тока Леќа Капа Носителот Чувар Ослободени поштенски + следење на број

72mm 77mm 82mm Универзална Леќа Капа Камера Тока Леќа Капа Носителот Чувар Ослободени поштенски + следење на број

DEN 119.00
DEN 128.64
-7 %

Износ
Во продавницата.

Производ Карактеристики На најлесен и најсигурен начин да се одржи вашите леќи капа Безбедно fastens објективот капа - исто како и вашата камера е објектив Лесно прикачување на вашата камера вратот рака - не се бара никаква промена на камера или леќа капа не dangle или да предизвика да се меша со слики, леќа или камера Лесни и издржливи се Вклопува 72mm , 77mm и 82mm леќа капа големини

За производот

Број На Модел На:
72mm 77mm 82mm

Слични предлози