.

.

Слушалки школка 9MM 9.2 mm висок квалитет метал слушалка школка DIY Слушалка шуплина

Слушалки школка 9MM 9.2 mm висок квалитет метал слушалка школка DIY Слушалка шуплина

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Класичен сопствени модели Слушалка 9 MM метална школка за 9 MM и 9.2 МИЛИМЕТРИ слушалка единица , слушалки школка користење на метални алуминиумски материјал, внатрешен простор на празнина доволни и ефективно подобрување на единица надолжни звук полето за подесување , а завршува во миксер дупка , добар ефект на глас

За производот

боја:
Црвена
Бренд Име:
Leagginal
Пакет:
No
Големина:
9mm
Тип На Објект:
Адаптер
Број На Модел На:
1

Слични предлози