.

.

Кратки ракави кошули за бизнис секојдневен англиски проверете кошули за мажи носат

Кратки ракави кошули за бизнис секојдневен англиски проверете кошули за мажи носат

DEN 8064.00

Износ
Во продавницата.

Купувате свила, купи е еден вид на здравјето, еден вид на удобност, квалитет. Во модерните времиња, луѓето се даде тоа "здрави влакна", "здравствена заштита влакна" laudatory име. За перење со ладна вода или топла вода, а не долго време впива; нежно стиснете мијат, се избегне триење енергично. Затоа, свила влакна здравје функција не е било влакна не може да се спореди, алтернатива. Некои сорти, не треба да се мијат, flowery сатен, brocade, сатен, свила, на антички темјан темјан, Tianxiang палачинка сомот; некои сорти погодни за хемиско чистење, како кадифе, Zhangrong, georgette, од кои некои може да се чистат, се мијат пред да се впие во ладна вода, околу 10 минути, на впива време не треба да биде премногу долг. Рака мие. Во исто време, има добра улога дополнение на терапијата за некои кожни болести.
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Свила и здравје :
Уште од античките времиња, постојат "свила свила Кралицата" на добар углед.

За производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Материјал:
Свила
Стил:
Слободно време
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
1105
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Poplin
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid

Слични предлози