.

.

Бренд Нови 2017 Twill Долги Ракави Кошули за Мажи Солидна боја Класичен Моден Дизајн Бизнис Памук Мажите Облечи Кошули M516

Бренд Нови 2017 Twill Долги Ракави Кошули за Мажи Солидна боја Класичен Моден Дизајн Бизнис Памук Мажите Облечи Кошули M516

DEN 672.00
DEN 1316.64
-49 %

Износ
Во продавницата.

2 122 80 63 4 XL(44) XXL 52. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе попуст, ќе уживате. Ако вашиот објект има квалитет прашање, или е погрешно, испратени од нас, можете да побарате враќање во рок од 15 дена од денот ќе го примите објект, преку испраќање ни фотографии на тоа за нашата референца.5 L L L XL 65 L L XL XL XXL 67. Нашата единица е cm дозволи отстапување од 1 ~3cm. Ние ја задржите секој клиент контакт информации за доверливи и никогаш нема да кажам дека на трети лица. Ве молиме изберете превозот метод кога ќе нарачате. Ве молиме погледнете го детално големина информации за изборот на вистинската големина. Сепак, ако објектот е во ред на големина или боја бидејќи на клиентот грешка; или не ги исполни клиент имагинација, превозот цената ќе биде покриен од страна на корисниците, наместо од нас. Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Големина во нашата продавница е 1~3 големина помала од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 1~3 поголема големина од вообичаеното. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На клиентите задоволство е нашата прва цел. Ние ќе песна тоа навремено и се тоа за вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.5 XXL(42) L 50 118 79 62. Ве молиме да ни даде пет-starfeedback, бидејќи тоа е од огромна важност за нас, и постојано ни помага да се обезбеди подобра услуга на долг рок. Ние прифаќаме Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. На превозот надомест, ако тоа не е покриена со нас, ќе бидат вклучени во вкупниот плаќање. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сепак, ако вие мислите дека објектот примена е на погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас прво да видиме дали враќање или повраток е можно. За Враќа 1. И ние ќе ве информира ако наскоро не парк во секое складиште.Па ние може да ви помогне да одлучите на големината. Па ние не може да гарантира тоа. Објектот ќе биде испратена од страна на избраниот превозот метод веднаш штом ќе се заврши со проверка на производ за добар квалитет. На превозот надомест, во овој случај, ќе бидат опфатени со нас.ви благодариме! Големина на Табелата Азија Големина НАС Рамо Градите Должина на Ракав S(38) XXS 45.

За производот

Големина:
Asian S Label 38, Asian M Label 39, Asian L Label 40, Asian XL Label 41, Asian XXL Label 42, Asian XXXL Label 43, Asian 4XL Label 44
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
M516 машка Кошула
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
ERIDANUS
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Облечи Кошули
боја:
Бела;Bule;Светло-bule;Розова;Морнарица;Виолетова;Сива;Црна
Големина:
S/M/L/XL/XXL/3XL/4XL
Одговара:
Скроени
Ткаенина Содржина:
Памук;Полиестер
Дебелина:
Редовни
За прицврстување на:
Копчето Преку
колокација:
Панталони;Шорцеви;Одговара;Јакни;Палта
Сезоната:
Пролетта;Летото;Есен;Зима
Опис:
Мажите Секојдневен Долги Ракави Памук Маица

Слични предлози