.

.

НОВИ Топло Ладно Миксер Автоматско Рака Допир Допрете Топло Ладно Миксер Батеријата Бесплатна Сензор Тапа Бања Потоне,Бесплатен Превозот JSD8902

НОВИ Топло Ладно Миксер Автоматско Рака Допир Допрете Топло Ладно Миксер Батеријата Бесплатна Сензор Тапа Бања Потоне,Бесплатен

DEN 2917.00
DEN 4861.44
-40 %

Износ
Во продавницата.

НОВИ Топло Ладно Миксер Автоматско Рака Допир Допрете Топло Ладно Миксер Батеријата Бесплатна Сензор Тапа Бања Потоне,Бесплатен Превозот JSD8902
Flg вклучување Автоматски Сензор Допрете Хром Полиран Ладно & Топла Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Крај : Хром Полиран Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Погоден Вода Притисок : 0.3-1.2 MPa Температура на околина : 1-45°C(ладно&топла вода ) Напојување : DC Кол на влезот / излезот цевка : G1/2" Индуктивен растојание : 12cm Тоа е лесно да се инсталира,исто како стандард, тапа. Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа 2*50cm црево 1*Инсталација на Додатоци Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)
Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде win-win партнери

За производот

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
8902
Инсталација Тип:
дек монтирани
Бренд Име:
Flg вклучување
Топли И Ладна Вода:
Yes
Функција:
Чувство Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Стил:
Современа
Тапа Планината:
Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Хром Полиран
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Слив Чешми
Број На Модел На:
8902
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површински Третман:
Хром
Тапа Планината:
Една Дупка
Функција:
Чувство Чешми
Is_customized:
Yes

Слични предлози