.

.

L16003 - Луксузни Палубата Монтирани Хром Финиш Месинг Тоалетот Тапа

L16003 - Луксузни Палубата Монтирани Хром Финиш Месинг Тоалетот Тапа

DEN 2765.00
DEN 3253.44
-15 %

Износ
Во продавницата.


(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход. ] : L16003
[ Материјал ] : Месинг
[ Боја ] : Хром
[ Употреба ] : Миење Слив
[ Додатоци ] : Слив Тапа, 2 ПАРЧИЊА Плетени Црево, Дек Монтирани Делови
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 10 PCS / ЦТН
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме да се разбере.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

За производот

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број На Модел На:
L16003
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Бренд Име:
xTruly
Површински Третман:
Полски

Слични предлози