.

.

Луксузни Модерни Палубата Монтирани Една Рачка Бања Хром Финиш Бања Слив Потоне Тапа

Луксузни Модерни Палубата Монтирани Една Рачка Бања Хром Финиш Бања Слив Потоне Тапа

DEN 2080.00
DEN 2810.40
-26 %

Износ
Во продавницата.

Ние ја напуштат повратни информации за секоја завршена трансакцијата. Ние ги цениме вашите повратни информации и ние ќе се стремиме да обезбедиме најдобри aliexpress искуства на нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни и неутрални повратни информации или помалку од 5 рејтингот на DSRs, ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) 5 ѕвезди,откако објектот бил пристигна во задоволителна состојба.
Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Бранеа Никел Заврши Водопад Spout Топла и ладна Вода Една Рачка Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти.Поради обемот на трансакцијата ние ја напуштат повратни информации во серии.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш нема да има царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање. имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно
3. можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш нема да има царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање. Замена на неисправни објект во рок од 15 дена по производ е доставен.
ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Кина пост превозот
3. Ве молиме контактирајте со нас преку "порака" или "trademanager" линк на дното лево доколку имате какви било прашања или проблеми. Не држи во бизнис. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај Заврши Топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена . ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош . Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е испорачан
3.

За производот

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
YANKSMART
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Површински Третман:
Хром
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
9900/0021

Слични предлози