.

.

Рачно Изработени Висок Квалитет На Уметноста Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Рачно Изработени Плажа Стол Слика За На Ѕид Уметнички Дела

Рачно Изработени Висок Квалитет На Уметноста Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Рачно Изработени Плажа Стол Слика За На Ѕид

DEN 710.00
DEN 1392.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Плаќање 1.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.

За производот

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24x36, 36x48, 40x60
Материјал:
Платно
Бренд Име:
MYT
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Слични предлози