.

.

Moder Kawaii Поп Херој Аниме Цртан Филм Постер Деца Бебе Соба Ѕид Уметност Печати Слика Дома Декор Платно Сликарство Без Рамка Подароци

Moder Kawaii Поп Херој Аниме Цртан Филм Постер Деца Бебе Соба Ѕид Уметност Печати Слика Дома Декор Платно Сликарство Без Рамка

DEN 202.00
DEN 336.00
-40 %

Износ
Во продавницата.

Отпечатоци се подготвени за кадрирање - димензии се исполнат стандардот големината на рамката! Можете лесно може да се стави платно печатење во било фото рамка, исто како хартија за печатење. Голема Цел - Рамни Пакет – Отпечатоци се запечатени во пластични меур торба заедно, и тешко одбори ќе се стави на врвот и на дното на отпечатоци за да се заштитат од било каква штета.
Ние исто така имаме наш сопствен бренд "Блага Уметност", која е основана во 2014 година, и нашата компанија има за цел да обезбеди повеќето достапни, креативни и персонализирани производи до нашите клиенти. Нашите платно печатење е вода се спротивстави, потрајни, и има фина текстури кои хартија не може да понуди. Пакување : Примерок цел – Отпечатоци се валани заедно со заштитна бела хартија и го стави заедно во цврсти цевка за да се спречи било каква штета.
Во помалку од 2 години, имаме објавени 3 иновативни нови производи со патент право во пазарот, кој се покажа како многу успешна. Превозот време : За САД, потребни се околу 2 до 5 недели; За франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, Ирска, Австрија, Русија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Netherland, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Шведска, Португалија, Италија, Грција, превозот трае околу 14-35 дена; За Австралија, Нов Зеланд, Јапонија, што е потребно за 14-35 дена; За други земји, што е потребно за 25-60 дена.
Нашите клиенти вклучуваат маса потрошувачите, dropshippers, wholesales и многу дизајн студиа и компании.
Информација За Производот :
Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија.
Компанијата Вовед :
Ние сме компанија која дизајнира и произведува нашите сопствени производи, како Платно Уметност Постер Печатење, Врамени Платно Слика, Скролувајте Уметност, Магнетни Дрвени Рамки, Фото рамки, вода во шишиња, итн.
Ние продаваме нашите производи во целиот свет преку многу различни онлајн платформи, како Alibaba, ebay, Aliexpress, Амазон, Etsy, итн.
Како млад и релативно мала компанија, ние се брзо да растат секоја година со нашата страст за добар дизајн и иновативни производи, и веруваме дека овие се копчињата за остварување на нашите клиенти среќни.
Згора на тоа, ние се направени над 2000 различни оригинални дизајни од 2014 година, што во основа значи дека ние се создаде во текот на 3 оригинални дизајни секој ден за да се задоволат повеќе и повеќе персонализирани глобалниот пазар.
Ние сме original дизајнер и производство на нашите производи, што значи ние се дизајн стил, вкус и квалитет на производот многу сериозно.

За производот

Големина (Инчен):
18x13 cm Без Рамка, 20x15 cm Без Рамка, 25x20 cm Без Рамка, A4 30x21 cm Без Рамка, 40x30 cm Без Рамка, 50x40 cm Без Рамка, 80x60 cm Без Рамка, 100x700 cm Без Рамка, 70x50 cm Без Рамка
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000208
оригиналниот:
Yes
Обликот:
Вертикален Правоаголник

Слични предлози