.

.

Handpainted Висок Квалитет На Уметноста Апстрактен Дизајн На Пејзажот Маслото Момчето Со Велосипед Масла Платно Дома Декор

Handpainted Висок Квалитет На Уметноста Апстрактен Дизајн На Пејзажот Маслото Момчето Со Велосипед Масла Платно Дома Декор

DEN 6561.00
DEN 12864.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Плаќање 1.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име На Производ : 100% Handpainted Висок Квалитет На Уметноста Апстрактен Дизајн На Пејзажот Маслото Момчето Со Велосипед Масла Платно Дома Декор
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Вашето задоволство е наша извршување.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately. Наплата 1.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

За производот

Големина (Инчен):
100x100cm
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
0140
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
MYT
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Тип:
Handpainted
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози