.

.

Модерна Уметност Апстракт Убава Апстракт Маслото Љубовник Прегратка Во Врнежлив Страна Се Насликани Љубовник Слики На Платно Дома Декор Слика

Модерна Уметност Апстракт Убава Апстракт Маслото Љубовник Прегратка Во Врнежлив Страна Се Насликани Љубовник Слики На Платно

DEN 612.00
DEN 1200.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име На Производ : Модерна Уметност Апстракт Убава Апстракт Маслото Љубовник Прегратка Во Врнежлив Страна Се Насликани Љубовник Слики На Платно Дома Декор Слика
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. Плаќање 1.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.

За производот

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Тип:
Handpainted

Слични предлози