.

.

Рачно Насликани Светло Сина Позадина Богата Дрво, Маслото на Платно Нож Цвет Пејзаж Ѕидното Сликарство за Дневна Соба Оркестарот

Рачно Насликани Светло Сина Позадина Богата Дрво, Маслото на Платно Нож Цвет Пејзаж Ѕидното Сликарство за Дневна Соба Оркестарот

DEN 2154.00
DEN 4224.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Recommanded Слики
Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Дрво, Маслото Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување. Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .
Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.
2,Како да се спакувате вашиот Маслото?
A : Нормално ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

За производот

Големина (Инчен):
50x100CM, 60x120CM, 70x140CM, 80x160CM
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
Нож За Цвеќиња
Предмети:
Цвет
Бренд Име:
Huang Уметност
Поддршка База:
Платно
квалитет:
супериорен
цена:
Конкурентна
боја:
како на сликата покажува
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Употреба:
Почеток/hotel/бар/кафе/office/dinning сала итн
Попусти:
се обрне внимание на нашите ажурирани вести
is_customized:
Yes
Рамка:
Формулиран ,само платно
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози