.

.

маслото репродукција од кина сликарство акрилик цвеќиња пејзаж ткаенина magnolia lotus маслото ѕид декорација

маслото репродукција од кина сликарство акрилик цвеќиња пејзаж ткаенина magnolia lotus маслото ѕид декорација

DEN 5088.00
DEN 9600.00
-47 %

Износ
Во продавницата.


Нашите servises & Превозот :
1.000 компјутери модерни слики месечно.
Ние може да shippping Маслото Во 7 дена,а имаме и други фото како Маслото,ако можете, исто така, се заинтересирани само да ме контактирате. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство.Хотел ,Ресторан,Бар,кафе куќа,Чај Куќа, музичка сала,кино,училиште , библиотека,компанија и вашиот дом ,и така натаму .Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.
Нашите слики се достапни за :
1. За класични слики, имаме голема количина на залиха.Вашиот платно е рачно насликани тоа?
Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство,
6.Каков вид на платно ќе се користи за вашите сликарство?
Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка.Ние сме дизајн компанија, имаме некои хотел проекти треба сликите или отпечатоци со рамки, можете да направите според нашите дизајн?
Да, нема проблем.Ние треба некои материјали поврзани со слики, може вашиот фабрика обезбеди нас?
Да, нашата фабрика нуди празно платно, носилка, рамка профил.Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
Сега имаме 100 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.Нормално, ние може да превозот да ги со вас во 5 дена .Како вие пакет твоите слики?
Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак. Имаме направено многу хотел проектот уметнички дела во Кина. Спална соба,Детска Соба ,Дневна соба,Купатило,Скалило ѕид,Дом, канцеларија ,Училница и така натаму.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас.Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот .

За производот

Големина (Инчен):
24x36
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Osmart-маслени
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
маслото
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)

Слични предлози