.

.

пејзаж на Нафта Сликарство Модерна Уметност Висок Квалитет Апстракт Пејзаж Маслото на Платно Шума Одење Дома Декор Ѕид Слики

пејзаж на Нафта Сликарство Модерна Уметност Висок Квалитет Апстракт Пејзаж Маслото на Платно Шума Одење Дома Декор Ѕид Слики

DEN 1591.00
DEN 3120.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Вашето задоволство е наша извршување. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.

За производот

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 24x36
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
0140
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
MYT
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози