.

.

Бесплатен Превозот Рака-насликани Убава Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Апстракт Бои Пејзаж Платно Сликарство

Бесплатен Превозот Рака-насликани Убава Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Апстракт Бои Пејзаж Платно Сликарство

DEN 2111.00
DEN 3983.52
-47 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме да проверите на нашата врата до врата цена.
Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
10,Може да организира пратка за нас?
A : Да, ние секогаш може да се добие најдобрата цена на Маслото за вас за испорака. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
8,Како може да се контролираат квалитетот за да бидете сигурни во квалитетот како на сликата можеме да видиме на вашиот веб-сајт?
A : За промет на големо, ние ќе го направат примероци за да се потврди, откако ќе се потврди примерок, тогаш да почнеме да масовна репродукција.
2, Она што вид на платно ќе се користи за вашите Маслото?
A : Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка. А исто така нашите професионални уметници ќе ги провери сликарство еден по еден да бидете сигурни дека сите од нив се задржи на истото.
Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот .
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.
4,Како што пакет вашиот Маслото?
A : нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.
Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство.
6,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. За висок квалитет на слики, ние секогаш користиме високо квалитетни памук, лен помешан платно.
Брз Одговор& Превозот и мали цел исто така да се прифати. Ние ќе го избере брза испорака за вас.
Добредојдовте на Oushimei Продавница ,
Уживајте Во Вашата Шопинг !
Маслото Краток Опис на Нафта Сликарство Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок квалитет на платно и бои Стил Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Порта Шенжен Рамка Контактирајте со Нас ОЕМ Достапни MOQ 1 Парче
Опис На Производот
Други можеби ви се допаѓа Нашата Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото,ако сакате да го изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.

За производот

Големина (Инчен):
24x36
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Уметност
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% рачно изработени
Рамка:
No
Прилагодено За Пакување:
OK
Кориснички Други Фото:
OK
Сопствени Бои:
OK
прилагодена големина:
OK
Трговија на големо:
OK
Потпишан Вашето Име:
OK
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството

Слични предлози