.

.

Самовила Опашка Јапонија Аниме Постер Обичај Сатен постер печатење на ткаенина ткаенина ѕид постер печатење Свила Ткаенини за Печатење

Самовила Опашка Јапонија Аниме Постер Обичај Сатен постер печатење на ткаенина ткаенина ѕид постер печатење Свила Ткаенини за

DEN 258.00
DEN 335.52
-23 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница на Aliexpress
Материјал : сатен постер
За сатенски : Сатен постери имаат добар степен на сјај виси се чувствуваат мека, мека свила симулација на резултати
Како да се користи : Можете да изберете да користите двострано лепило директно да се вметнат на ѕидот или директно врамен во рамка.
Ако имате прилагодено печатење на постер, ве молиме контактирајте со продавачот! Прифати обичај printting : Можете да одберете постоечка слика за печатење и, исто така може да испрати свој омилени фотографии на мојот inbox(Може да биде во било кој формат,JPG е подобро),ние може да направи за вас!(Повисока од слика пиксели, на поостри).Се разбира,ние може да го прилагодите големина според вашите барања.
Feed Врати : Еднаш примате исплата , 2~3 работни дена за транспорт на стоки . Приемот на стоката се најде било какви прашања, ве молиме испратете информации контактирајте со нас, ние ќе го решите вашиот проблем. Ве молиме не ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате за вашиот проблем. Ние ќе направиме се најдобро да го решите вашиот проблем. Позитивни повратни информации ќе бидат оставени автоматски за вас . Контакт со нас : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-МАИЛ Порака Систем ако имате било какви прашања. Ви благодариме и среќен шопинг! Драги пријатели : Добредојдовте во мојата продавница,ако имате било какви прашања во врска со превозот или производ,ве молиме контактирајте не преку трговија со датотеки, или да ни ги испратите пораки .ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го реши вашиот проблем. ве молиме не остави лош повратните информации или да се отвори спорот без контакт со нас ,за тоа не може да се секаква помош за вашиот проблем,но само се направи штета на нас; Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.

За производот

Големина (Инчен):
20X30cm, 27X40cm, 30X45cm, 40X60cm, 50X75cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Постер
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
OptR-23T
Материјал:
Помеша
Поддршка База:
Сатенски
Медиум:
машина за печатење
Материјал:
Сатенски Платно
Големина:
20X30cm27X40cm30X45cm40X60cm50X75cm60X90cm
Индивидуализира:
Yes
Рамка:
Без рамка
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози