.

.

Рачно насликано платно слика цвет бања идеи фотографии цветни дизајни на ткаенина сликарство модерни слики уметноста на декорација

Рачно насликано платно слика цвет бања идеи фотографии цветни дизајни на ткаенина сликарство модерни слики уметноста на декорација

DEN 1832.00
DEN 3456.00
-47 %

Износ
Во продавницата.

Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство,
6.Како вие пакет твоите слики?
Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.00 /парче US $ 130. Ние секоја негова слика е гарантирање на квалитет.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.оние масло слики насликани од страна на познатиот уметник. Ние ќе го избере брза испорака за вас.00 /парче US $ 88.Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот .Нормално, ние може да превозот да ги со вас во 5 дена .
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.ние се обезбеди нафта сликарство во конкуренција цена со висок квалитет.00 /парче US $ 80.Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Каков вид на платно ќе се користи за вашите сликарство?
Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка.00 /парче
Стр roduct Шоу
Опис На Производот
Слика Големина На :
Ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. Ние исто така, обезбеди голем број на познати оригиналниот маслото со висок квалитет. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство.Ние сме дизајн компанија, имаме некои хотел проекти треба сликите или отпечатоци со рамки, можете да направите според нашите дизајн?
Да, нема проблем.00 /парче US $ 83.Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
Сега имаме 100 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Нашата компанија & предности
Оу Ши Меи Маслото компанијата е основана во 1995 година , нашата компанија е специјализирана во маслото на платно во Dafen Маслото Село, Шенжен, Кина. За класични слики, имаме голема количина на залиха.Не пропуштајте нас, ние ќе биде вашиот најголем лојални партнери. Имаме стотици квадратни метри изложбен простор во Мао Вие Уметност Тргување Плаза Де Fen село Бу Ji Долго Банда Шенжен Кина.Со Среќа!
Нашите Масла Користи
Нашите слики се достапни за :
1.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Ве молиме да се обидете да кликнете на сликата ,можеби ќе ви се допадне .

За производот

Големина (Инчен):
24x36
Бренд Име:
Huang Уметност
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Материјал:
Платно
Стил:
Realist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Osmart-маслени
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
чевли маслени
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)

Слични предлози