.

.

Дрвја Маслото На Платно Со Висок Квалитет Рачно Изработени Убава Ѕидното Сликарство Уметност Апстракт Дрво Бреза Маслото Оркестарот

Дрвја Маслото На Платно Со Висок Квалитет Рачно Изработени Убава Ѕидното Сликарство Уметност Апстракт Дрво Бреза Маслото Оркестарот

DEN 710.00
DEN 1392.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Вашето задоволство е наша извршување.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Наплата 1. Плаќање 1.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Слика Големина/Цена : (1inch=2. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

За производот

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 40x40
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
MYT
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
36941
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Слични предлози