.

.

3 Панел Дрво Пејзаж Платно Сликарство Слика Дома Декор Модуларен Ѕид Слика За Дневна Соба Без Рамка на Модерни Графики трговија на големо

3 Панел Дрво Пејзаж Платно Сликарство Слика Дома Декор Модуларен Ѕид Слика За Дневна Соба Без Рамка на Модерни Графики трговија

DEN 407.00
DEN 542.40
-25 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
20x30cmx3, 30x40cmx3, 40x60cmx3, 50x70cmx3
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
svity
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
F008
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Тип:
фотографија
Форма:
Во комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Инкџет

Слични предлози