.

.

3 Парче Платно Ѕид Уметност - Убава Глетка на Ветерници Апстракт рачно изработени Маслото за Дневна Соба Уметнички дела Дома Декор

3 Парче Платно Ѕид Уметност - Убава Глетка на Ветерници Апстракт рачно изработени Маслото за Дневна Соба Уметнички дела Дома

DEN 2198.00
DEN 2198.40
-0 %

Износ
Во продавницата.

Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Ве молиме контактирајте со нас пред да наддавање ако имате прашања во врска со секој предмет, превозот, плаќања, како и повратни информации или други.
За врамени слика : Ние само поддршка на пратката од страна на 'ЕМС'
3. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Како и обично,сликата ќе биде завршена во 3-5 дена околу .
Ако ви треба дополнителна услуга за протегала барови или рамка,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене !
Превозот :
1.
Попуст Политика
Да се комбинираат предмети, понудата на секој објект што сакате да ги купите, тогаш ни e-mail и ние ќе ви ги даде попуст. И тоа се земе 5-10 ден за превозот време .
Добредојдовте на Чиста Уметност Простор онлајн продавница,ние обезбеди видови на висок квалитет на handpainted маслото,ние ќе ми биде драго ако најдете вашиот омилен сликарство тука.Превозот Компании :
За формулиран слики ,Ние поддршка на пратката од страна на "DHL , UPS-от ИЛИ ЕМС" ,
Ако имате посебни барање на превозот компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Сите слики се испраќаат, без да се протегала барови или рамка .
100% рачно изработени група маслото уметнички слики на платно !
Вети квалитетот + Разумна Цена !
Детален Опис :
Спецификација
Бренд
Чиста Уметност Простор
Модел#
Модерната апстракт група маслени
Тип
Handpainted
Стил
Модерната апстракт група маслени
Поддршка База
Платно Детали view1 :
Детали view2 :
A : Сликарство, без протегала барови : слики ќе биде свиткан и пак ќе клобуркаше пластична фолија за да се направи безбедно испорака. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Други начини на плаќање како што се : Paypal,T/T,Western Union се добредојдени !
Напомена :
1. Ние секогаш се стремиме да одговори во рок од 24 часа. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Б : слика со протегала барови ќе биде транспортирана со куки ,подготвен да се откажам од teh ѕид директно :
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам . Обично во Комбинација објект цени :
(1) 2~3 предмети 5% попуст на целата цена
(2) 4~ 8% попуст onhe целата цена
(3) 6~10 предмети 10% попуст на целата цена
(4) 10 или повеќе предмети 12% попуст на целата цена
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.

За производот

Големина (Инчен):
20x40cmx2 and40x50cm, 30x60cmx2 and60x70cm, 40x50cmx2 and50x60cm
Стил:
Апстракт
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Три-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Бренд Име:
чиста уметност простор
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Обликот:
правоаголник

Слични предлози