.

.

Frameless маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 пикап цвет

Frameless маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 пикап цвет

DEN 684.00
DEN 719.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Точка име : Нов стил дигитални маслото од страна на броеви handpainted платно слика маслото за дневна соба дома декор 4050
Содржи : платно,пигмент,четка
Големина : 12*16inch=30*40cm,16*20inch=40*50cm
ОПИС :

За производот

Големина (Инчен):
16x20
Бренд Име:
BLINGIRD
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Акрилик
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
40x50
Медиум:
Пропилен

Слични предлози