.

.

Платно насликано слика цвет сликарство апстракт маслото magnolia цвет маслото декорација цвет дома декор спални соби

Платно насликано слика цвет сликарство апстракт маслото magnolia цвет маслото декорација цвет дома декор спални соби

DEN 3010.00
DEN 3168.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

ние се обезбеди нафта сликарство во конкуренција цена со висок квалитет. Ние ќе го избере брза испорака за вас.Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас.Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот . За класични слики, имаме голема количина на залиха. Ние секоја негова слика е гарантирање на квалитет.Имаме стотици талентирани уметници производство и создавање на масла повеќе од 20 години , имаме илјадници видови на нафта сликарство кои се направени рачно . Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство.Брз Одговор& Превозот и мали цел исто така да се прифати. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање. Спална соба,Детска Соба ,Дневна соба,Купатило,Скалило ѕид,Дом, канцеларија ,Училница и така натаму.Хотел ,Ресторан,Бар,кафе куќа,Чај Куќа, музичка сала,кино,училиште , библиотека,компанија и вашиот дом ,и така натаму .
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.00 /парче US $ 130.оние масло слики насликани од страна на познатиот уметник.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
Сега имаме 100 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. Ние исто така, обезбеди голем број на познати оригиналниот маслото со висок квалитет.Добредојдовте да дојде посета.100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.Нормално, ние може да превозот да ги со вас во 5 дена .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.00 /парче
Платно насликано слика цвет сликарство апстракт маслото magnolia цвет маслото декорација цвет дома декор спални соби
Стр roduct Шоу
Опис На Производот
Слика Големина На :
Ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.000 компјутери модерни слики месечно.Не пропуштајте нас, ние ќе биде вашиот најголем лојални партнери.

За производот

Големина (Инчен):
24X32, 24x36
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Osmart-маслени
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
Huang Уметност
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
magnolia цвет маслени
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)

Слични предлози