.

.

Frameless маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 дама

Frameless маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 дама

DEN 331.00
DEN 719.52
-54 %

Износ
Во продавницата.


Точка име : Нов стил дигитални маслото од страна на броеви handpainted платно слика маслото за дневна соба дома декор 4050
Содржи : платно,пигмент,четка
Големина : 12*16inch=30*40cm,16*20inch=40*50cm
ОПИС :

За производот

Големина (Инчен):
16x20
Материјал:
Лен
Бренд Име:
BLINGIRD
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
40x50
Медиум:
Пропилен

Слични предлози