.

.

Рачно Насликани Модерна Апстракт Маслото На Платно Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Дома Декорација Не Врамени Подарок

Рачно Насликани Модерна Апстракт Маслото На Платно Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Дома Декорација Не Врамени Подарок

DEN 1850.00
DEN 2256.00
-18 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x28, 24X32, 28x36, 32x44, 36x48, 40x56
Тип:
Масла
Предмети:
Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
MT160343
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Mintura

Слични предлози