.

.

HD слики Постер Астронаутите дома Декорација Астронаути на месечината Ткаенина Ткаенина Валани Ѕид Постер Печатење 100X60 cm

HD слики Постер Астронаутите дома Декорација Астронаути на месечината Ткаенина Ткаенина Валани Ѕид Постер Печатење 100X60 cm

DEN 282.00
DEN 282.24
-0 %

Износ
Во продавницата.


Боја разликата е нормално, квалитетот е апсолутно HD слика.
Вистински производ реални слики Што може да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење). Ако сакате да : цел на нашите сликарство во други големина/стил; конвертирај ја вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; репродуцира или изберете било слика; цел повеќе копии на нашите масла со прилагодена големина; треба истегнување или рамка услуги; други барања.. ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно ги прима вашата порака,(во рок од 24 часа). Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.
Загуба од продажбата
Ако производот причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да наплата или замена во рок од 15 дена.
ако случајно тука доаѓа квалитет проблем, ве молиме да не брзаат да ни даде негативен фидбек. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена, а ние ќе се потрудиме да го решат проблемот што е можно побрзо, за наплата за плаќање или испраќање на предмети до вас.
Карактеристики : Материјал : Супер квалитет платно ткаенина Големини : Различни големини. Ако сакате прилагодена големина, ве молиме контактирајте со нас. Без рамка или носила. Платно отпечатоци само. Испратете ја сликата на нашата e-mail адреса за печатење. Имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Свила водоотпорен материјал, заштита на животната средина без вкус.

За производот

Големина (Инчен):
30X50 cm, 40X67 cm, 50X83 cm, 60X100, 70X116 cm, 80X133 cm
Стил:
Realist
Предмети:
Слика Слика
Број На Модел На:
hd слики
Рамка:
No
Бренд Име:
ЗЕМЕТЕ ЦЕВКА МОМЧЕ
Форма:
Станот
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Свила
Тип:
Постер
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози