.

.

Легендата на Zelda Фантом Hourglass Уметност Свила Ткаенини Постер 13x20 24x36inch Жешка Игра на Слики за Дневна Соба Ѕид Оркестарот 023

Легендата на Zelda Фантом Hourglass Уметност Свила Ткаенини Постер 13x20 24x36inch Жешка Игра на Слики за Дневна Соба Ѕид Оркестарот

DEN 236.00
DEN 287.52
-18 %

Износ
Во продавницата.

100% НОВ и ВИСОК КВАЛИТЕТ, Големина : 13"x20" [33x50cm]; 16"x24" [40x60cm]; 20"x30" [50x75cm]; 24"x36" [60x90cm]; постер е отпечатени на свила ткаенини платно,тоа е материјал со светла боја,таа е тенок и мек,постерот е многу блиску до сликата,и тоа е идеален за подарок или наплата; Обичај постер е достапна,можете да ја пратите вашата омилена слика на нас или молиме обратете се на [ ] . Постери ќе биде предаден во рок од 24~48h , брзо се справи со време; Превозот време за вашиот референца : сад,Канада,Европската Унија,Австралија,Јапонија
Превозот време трае Avg. 10 - 20 работни дена Другите Меѓународни Превозот времето потребно за Avg. 15 - 25 работни дена Внимание! Замена или рефундирање е прифатливо ако објектот оштетени или изгубени, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ве молиме посетете ја страницата за повеќе производи

За производот

Големина (Инчен):
13x20, 16X24, 20X30, 24x36
Тип:
Постер
Предмети:
Игра
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
BLINGIRD
Поддршка База:
Свила платно
Може да се користи за:
Дома Декорација,Ѕид Украс,Подарок

Слични предлози