.

.

Модерната Црно Бела Мотивациони Типографија Веруваат Цитати A4 Платно Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Дома Декор Сликарство Без Рамка

Модерната Црно Бела Мотивациони Типографија Веруваат Цитати A4 Платно Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Дома Декор Сликарство

DEN 202.00
DEN 336.00
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
13x18 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Писмо
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Две-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000192
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
Блага Уметност
Обликот:
Вертикален Правоаголник

Слични предлози