.

.

HD Печатени 3 панел платно уметност музика на гитара сликарство ѕид уметност livingroom декорација cuadros постер слика Бесплатен превозот/кентаки-355

HD Печатени 3 панел платно уметност музика на гитара сликарство ѕид уметност livingroom декорација cuadros постер слика Бесплатен

DEN 605.00
DEN 806.40
-25 %

Износ
Во продавницата.


4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата
За нас : Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме промет на големо со нафта сликарство снабдувачот во Кина! Ние нудиме комерцијални масла, квалитетни масла и музеј квалитет оригинални масла да се сретне со барањата на различни масла пазарот. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку различно
Изберете повеќе дизајни pls кликнете тука :
Искрена соработка, Поддршка за вашиот успех!
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку онлајн порака или e-mail. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.
Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Сите други начини на плаќање и опции :
За сите други начини на плаќање, ве молиме да ни ме пред да го купите за да бидете сигурни дека јас ќе ја прифати вашата исплата опции.
Политика На Враќање
1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место. Ние ќе ви одговори во рок од 12hrs. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас. Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена.
2) Само оштетен, погрешно предмети се предмет да се врати. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3.
Големина : size1 : 30cmx50cmx3pcs (12x20inchx3pcs) size2 : 40cmx60cmx3pcs (16x24inchx3pcs)
Време На Испорака :
1.
Слики за слободни :
Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка. Обично ние не нудиме пикап услуга.
Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Овој објектот е Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Парцела. Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира.Плаќање Methords
Зачувам
Ние претпочитаат Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно). Ве молиме ни e-mail веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе). Тоа обично трае 20-40days да пристигнат.
3) за Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира.
Кредитна Картичка :
Ние може да ги прифати сите видови на голема кредитна картичка (Visa/Master/Discover/American Express) преку Зачувам, а вие се уште можете да платите со кредитна картичка, како гостин член на Зачувам кога ќе го заборавите вашето Зачувам лозинка или да не имаат Зачувам сметка постави.

За производот

Големина (Инчен):
30x50cmx3, 40x60cmx3
боја:
не врамени, со врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Во комбинација
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
кентаки-355
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Медиум:
Платно Печатење
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози