.

.

Жена И Коњ Девојка Животинско Frameless Дигитално Сликање Со Броеви Акрилна Боја Модерната Ѕид Уметност Платно Слика За Дома Декор

Жена И Коњ Девојка Животинско Frameless Дигитално Сликање Со Броеви Акрилна Боја Модерната Ѕид Уметност Платно Слика За Дома

DEN 460.00
DEN 767.52
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
40x50cm БЕЗ РАМКА
Материјал:
Лен
Стил:
Европа
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
YMQY
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
X-E301-4050
Медиум:
Акрилик
рака paiting:
Yes
број сликарство:
Yes
маслото:
Yes
Дома декорација:
виси слика
DIY:
Yes
детска играчка:
погоден за детето
Обликот:
правоаголник

Слични предлози