.

.

HAOCHU Апстракт Импресиониран Нерегуларни Платно Слика Мозаик Слика Нордиските Модерна Дома Декор Ѕид Уметност Печати Канцеларија, Хотел Коридор

HAOCHU Апстракт Импресиониран Нерегуларни Платно Слика Мозаик Слика Нордиските Модерна Дома Декор Ѕид Уметност Печати Канцеларија,

DEN 206.00
DEN 290.88
-29 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Големина : 1inch≈2.5 cm,8x8inch(20x20cm),12x12inch(30x30cm),16x16inch(40x40cm),20x20inch(50x50cm),24x24inch(60x60cm) Пакет содржина : 1 парче Функција : Дневна Соба,Спална соба, Dinnig Соба,Тремот, Адвокатската Канцеларија Декорација итн. За боја, а отпадоци малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да се разбере Информации : Контакт и ни кажа големината кога ќе треба да се прилагодите. цената на прилагодите сликарство е според големината На рамката не е вклучена.
Следниве се ralated производи, се надевам дека ќе ви се допадне :
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

За производот

Големина (Инчен):
20x20cm Без Рамка, 30x30cm Без Рамка, 40x40cm Без Рамка, 50x50cm Без Рамка, 60x60cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
1710JRZ5
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акварел
Материјал:
Платно
Користат За:
Спална соба,Дневна Соба,Кафе,Бар Декорација, итн.
Ако прилагодени:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Големина:
20x20cm,30x30cm,40x40cm,50x50cm,60x60cm

Слични предлози