.

.

Бесплатен Превозот Сино Небо Сино Море И Плажа Пејзаж Маслото На Платно Handpainted Маслото За Куќа Ѕид Декорација

Бесплатен Превозот Сино Небо Сино Море И Плажа Пејзаж Маслото На Платно Handpainted Маслото За Куќа Ѕид Декорација

DEN 710.00
DEN 1392.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. Плаќање 1. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.Вашето задоволство е наша извршување.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис
.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

За производот

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24x36, 36x48, 40x60
Материјал:
Платно
Бренд Име:
MYT
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Слични предлози