.

.

Нови пристигнување 5 панели црно и бело и црвено апстракт боја современите уметнички слики на платно за спална соба оркестарот dropship е добредојден

Нови пристигнување 5 панели црно и бело и црвено апстракт боја современите уметнички слики на платно за спална соба оркестарот

DEN 3158.40

Износ
Во продавницата.


Materails : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои.
Големина : 35x50cm+25x50cmx3pcs+35x50cm , дополнителни платно граница 3-5 см за истегнување . Сакаат тоа да не биде само една трансакција, но, исто така, направи животот подобар. Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.Продавница Страница :
Нашите слики се на промоција и бесплатен превозот Сега! Ве молиме да не се пропушти таква голема попуст за оваа убава дневна соба ѕид уметност, сликарство ,тоа е навистина мудар избор за вашиот модерен дом декорација и најдобар подарок за вашиот добар пријател!
(Ве молиме да ги видите кликнете на попуст цена.
Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас.
Кориснички Цел : Вие не може да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Било прашање само контактирајте со нас, ние ќе бидеме биде мило да ви помогне.) Proudct Детали :
Ве молиме да забележите дека цената е за ФОРМУЛИРАН сликарство, само платно,не вклучувајќи рамка . Ако на 2 изразат погоре не може да дојде на вашата држава / област,или пакет големина е преку граница, или ви треба побрзо превозот, можете да изберете некои други уредна достава начин како што курирската служба DHL, EMS.
Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца. Ви благодариме!
Пакување :
Испорака :
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail / e Packet, можете да ги пратите на пакетот информации за неколку дена после тоа се испратени.

За производот

Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Други
Медиум:
Масло
Бренд Име:
чиста уметност простор
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Модерна
Место на Потекло:
XM
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози