.

.

Модерна Уметност Апстракт Пејзаж Апстракт Плажа Маслото На Платно Рачно Изработени Современото Живеење Соба Ѕид Декорација Сурфање Пред

Модерна Уметност Апстракт Пејзаж Апстракт Плажа Маслото На Платно Рачно Изработени Современото Живеење Соба Ѕид Декорација Сурфање

DEN 1689.00
DEN 3312.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име На Производ : Модерна Уметност Апстракт Пејзаж Апстракт Плажа Маслото На Платно Рачно Изработени Современото Живеење Соба Ѕид Декорација Сурфање Пред
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Плаќање 1.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Вашето задоволство е наша извршување.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately. Слика Големина/Цена : (1inch=2. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Наплата 1.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

За производот

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Тип:
Handpainted

Слични предлози