.

.

Професионален Сликар Рака-насликани Висок Квалитет Живописни Бои Апстракт Cityscape Облакодер Маслото Апстракт Град маслени

Професионален Сликар Рака-насликани Висок Квалитет Живописни Бои Апстракт Cityscape Облакодер Маслото Апстракт Град маслени

DEN 1669.00
DEN 2736.00
-39 %

Износ
Во продавницата.


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

За производот

Големина (Инчен):
40x80CM, 50x100CM, 60x120CM, 70x140CM, 80x160CM, 100x200CM
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Број На Модел На:
Cityscape Маслени
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Cityscape Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Слични предлози