.

.

Frameless Diy Дигитално Сликање Со Броеви Доброто Дама Шапка Куче Акрилна Боја Модерната Ѕид Уметност Платно Слика За Дома Декор

Frameless Diy Дигитално Сликање Со Броеви Доброто Дама Шапка Куче Акрилна Боја Модерната Ѕид Уметност Платно Слика За Дома Декор

DEN 460.00
DEN 767.04
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
40x50cm БЕЗ РАМКА
Материјал:
Лен
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Европа
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
X-E504-4050
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
YMQY
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
рака paiting:
Yes
број сликарство:
Yes
маслото:
Yes
Дома декорација:
виси слика
DIY:
Yes
детска играчка:
погоден за детето
Обликот:
правоаголник

Слични предлози