.

.

Нови пристигнување 3 парчиња платно маслото за Музика и гитара дома декорација дневна соба ѕид уметност, занает слики паб бар

Нови пристигнување 3 парчиња платно маслото за Музика и гитара дома декорација дневна соба ѕид уметност, занает слики паб бар

DEN 244.00
DEN 287.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

Известување сакаме пад на превозот . клиент дизајн ; ако сакате капка превозот jsut го испрати е-мејл или да ги преземат пораки во aliexpress. Имаат добар купување;
Материјал : Висок квалитет на платно
Квалитет : А+++ висок квалитет на платно и HD машина за печатење
Се водат и рамка : двете врамени и формулиран сликарство
Услуги на клиентите : Да само да го испратите на сликата за нас.
Пакет : се Тркалаат во цевка и Пакет со кутија
Пад на превозот : Да
1.E-пакет (7-25days)
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 10-35 дена)
3.Ali Express Стандард за Испорака(10-35 дена)
4.EMS( 5-15 Дена ) Или E-ЕМС ( 5-15 Дена )
Size1= 20x30 CMx3 PCS (8x10 инчи x 3pcs)
Size2= 30x40 CMx2 PCS (12x16 инчи x 3pcs)
Size3= 40x50 CMx3 PCS (16x20 инчи x 3pcs)
Size4= 50x60 CMx3 PCS ( 20x30 инчи x 3pcs)
Size4= 60x70 CMx3 PCS (3 0x40 инчи x 3pcs)
(Ние им даде на секоја страна 4 см празен простор на клиентот да ги красат )

За производот

Големина (Инчен):
ГОЛЕМИНА 1 20x30x3pcs, ГОЛЕМИНА 2 30x40x3pcs, ГОЛЕМИНА 3 40X50X3pcs, ГОЛЕМИНА 4 50X60X3pcs, ГОЛЕМИНА 5 60x70x3pcs
боја:
Формулиран, Врамени
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Уште живот
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
Yes
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Материјал:
платно маслото печатени
Дома Декор:
за дневната соба декорација
Висок квалитет:
добар пакет
превозот:
EMS или Epacket
рамка или формулиран:
намести и формулиран
Висок Квалитет на машина:
HD машина за печатење
стилот на нафта сликарство:
3 Парчиња

Слични предлози