.

.

Frameless Дигитално Сликање Со Број Сон Куќа Пејзаж Акрилна Боја Апстракт Современите Ѕид Уметност Платно Слика За Дома Деко

Frameless Дигитално Сликање Со Број Сон Куќа Пејзаж Акрилна Боја Апстракт Современите Ѕид Уметност Платно Слика За Дома Деко

DEN 453.00
DEN 854.40
-47 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
40x50cm БЕЗ РАМКА
Материјал:
Лен
Стил:
Европа
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Број На Модел На:
X-E625-4050
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
YMQY
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж
рака paiting:
Yes
број сликарство:
Yes
маслото:
Yes
Дома декорација:
виси слика
DIY:
Yes
детска играчка:
погоден за детето
Обликот:
правоаголник

Слични предлози