.

.

Исус Христос Исус Платно Постери и Цртежи на Ѕид Уметнички Слики за дневна соба Дома Декор cuadros decoracion Маслото 0003

Исус Христос Исус Платно Постери и Цртежи на Ѕид Уметнички Слики за дневна соба Дома Декор cuadros decoracion Маслото 0003

DEN 648.00
DEN 720.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка
Производот Се Покаже :
Исус Chirist Печати на Платно :

За производот

Големина (Инчен):
16inch x 16 инчи, 20 инчи x 20 инчи, 24inch x 24 инчен
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози